zdjecie w tle

Letnia oaza dla miłośników żeglarstwa

Marina Yacht Park należąca do Polskiego Holdingu Nieruchomości z roku na rok zyskuje coraz większą popularność, przyciągając żeglarzy z całego świata na polskie wybrzeże Bałtyku.

Jednym z jej największych atutów nowoczesna infrastruktura. Marina Yacht Park oferuje miejsca cumownicze, stanowiska dla skuterów wodnych, wszystkie wyposażone w dostęp do wody i prądu. Nowoczesny system zarządzania i rezerwacji umożliwia łatwe i szybkie przyjmowanie jednostek.

Oprócz tego, w marinie funkcjonuje bosmanat, w którym znajdują się m.in. zaplecze socjalne z prysznicami, toaletami, pralnią, oraz salą konferencyjną na szkolenia i spotkania biznesowe. Dzięki temu żeglarze mogą skorzystać z różnych udogodnień i komfortowo spędzać czas w marinie.

Marina Yacht Park spełnia także wysokie standardy ekologiczne, oferując punkty odbioru ścieków sanitarnych, toalet chemicznych i punkty segregacji śmieci. Teren mariny jest stale monitorowany, co zapewnia bezpieczeństwo i spokojny wypoczynek. To nie tylko doskonale przystań jachtowa, ale także miejsce, w którym można skorzystać z wielu innych atrakcji. W bezpośrednim sąsiedztwie mariny znajdują się liczne lokale gastronomiczne i usługi, a bliskości centrum miasta zapewnia szereg możliwości. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Jednocześnie Marina Yacht Park to idealne miejsce do organizacji imprez i wydarzeń żeglarskich. Rozległa przestrzeń i funkcjonalne zaplecze pozwala na organizację zarówno mniejszych spotkań i szkoleń jak i większych regat i zawodów.  Aktualnie jesteśmy już po Otwarciu Sezonu Żeglarskiego w Marinie Yacht Park, wydarzenie połączone było z obchodami Dnia Flagi RP. Przed nami kolejne imprezy, w czerwcu w marinie odbędą się Regaty Gospodarki Morskiej, IV Światowe Polonijne Mistrzostwa Żeglarskie, a 24.06 cumujące jednostki będą miały okazję brać udział w sztandarowej już VII Żeglarskiej Paradzie Świętojańskiej, która odbywa się podczas Święta Morza w Gdyni. W sierpniu zapraszamy na tegoroczny festiwal żeglarski Polboat Yachting Festiwal 2023, a we wrześniu na IV Morskie Regaty Konsulów. Nowością w tym roku będzie Portowe Kino Letnie, które będzie odbywać się w każdą pierwszą sobotę miesiąca, od czerwca do września.

Zapraszamy więc do odwiedzenia Mariny Yacht Park w Gdyni, by przekonać się o tym osobiście. Jesteśmy przekonani, że urok tego miejsca i profesjonalna obsługa zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

DSC00201.jpg